داستان سکسی داوود

اصل شبهه

 . پیغمبر متجاوز داوود فرزند یسی

. بعد از فتح اورشلیم توسط داوود ، چند جنگ داخلی رو میدهد

یکی از اون جنگها جنگ رببه بود

هنگام جنگ داوود پیغمبر در قصر خود در اورشلیم به سر میبرد .

اون روز داوود در بلندی  قصر خود ، زنی را میبیند که لخت است و دارد حمام میکند و استیل و بدن خوشکلی دارد

و او مطلع میشه که این زن اسمش بتشبع و همسر (اوریاى حـثـى) است

بعد از اینکه بتشبع رو به قصر داوود میارن داوود زن را اغفال میکنه بعد از گذشت این ماجرا بتشبع حامله میشه

داوود نامه ای برای فرمانده سپاهش که یعاب نام دارد میفرستد و میگوید :  اوریا را به بخش خطرناک جنگ بفرستین و تنهاش بگذارید که کشته شود )

  ادامه مطلب  
   + نجمه نوری - ٩:۱۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٦/٤/٢٦

رده جهانی ایران در آزادی رسانه ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 اصل شبهه

ایران، تاجیکستان و افغانستان در رده‌های پائین جدول جهانی آزادی رسانه‌ای قرار گرفته‌اند.

روز ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل)، سازمان گزارشگران بدون مرز گزارش خود در مورد آزادی رسانه‌ای در سال گذشته میلادی شامل جدول رده‌بندی یکصد و هشتاد کشور جهان را منتشر کرد. در این جدول، افغانستان در رده ۱۲۰، تاجیکستان در رده ۱۴۹ و ایران در رده ۱۶۵ جدول جای گرفته‌اند.

این رده‌بندی براساس تخصیص امتیازهای منفی تدوین می‌شود که این سازمان براساس ارزیابی خود از آزادی رسانه‌ای در کشورهای مختلف برای هرکشوری محاسبه می‌کند. برای حداکثر میزان آزادی رسانه‌ای، امتیاز صفر و برای بدترین وضعیت امتیاز منفی ۱۰۰ در نظر گرفته شده است. در گزارش اخیر این سازمان، ایران ۶۵.۱۲ (شصت و پنج و دوازده صدم) امتیاز منفی، تاجیکستان ۵۰.۲۷ امتیاز منفی و افغانستان ۳۹.۶۲ امتیاز منفی کسب کرده‌اند

 

  ادامه مطلب  
   + نجمه نوری - ٩:۱٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٦/٤/٢٦

آیا تشبیه بعضى انسان ها به حیوان در قرآن، جسارت و ناسزاگویى نیست؟

اصل شبهه

مَن لَّعَنَهُ اللَّـهُ وَغَضِبَ عَلَیْهِ وَجَعَلَ مِنْهُمُ الْقِرَ‌دَةَ وَالْخَنَازِیرَ‌ وَعَبَدَ الطَّاغُوتَ ( مائده – 60) کسیکه خدا او را لعنت کرده و بر او خشم گرفته و برخی از آنها را به میمون ها و خوک ها مسخ نموده و کسی که طاغوت را پرستید

وَلَقَدْ عَلِمْتُمُ الَّذِینَ اعْتَدَوْا مِنکُمْ فِی السَّبْتِ فَقُلْنَا لَهُمْ کُونُوا قِرَ‌دَةً خَاسِئِینَ ﴿بقره-۶۵

أُولَـٰئِکَ کَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ( اعراف-179) آنها از حیوانات پست ترند

  ادامه مطلب  
   + نجمه نوری - ٩:۱٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٦/٤/٢٦

از توهم مدیریت جهان تا ثمره میوه برجام!

 اصل شبهه

در سال 84 وقتی احمدی نژاد در انتخاباتی سرتاپا مشکوک رییس جمهور شد اصولگرایان محترم گمان می کردند به آخر دنیای سیاست رسیده اند و چند ماه یا حداکثر چندسال دیگر امام زمان هم ظهور می کند و جهان را پر از عدل و داد می کند.

 آنان تصمیم گرفتند جهان را مدیریت کنند. منوچهر متکی شد وزیرخارجه. کافی بود در اقصای غور یک اتفاقی برای اسلام و مسلمین بیفتد از متکی سوال می شد که در فلان کشور چرا ورود باحجابان به مراکز آموزشی ممنوع است؟ در بهمان کشور چرا پخش اذان از بلندگوی مساجد ممنوع است؟ در کشور دارقوزآباد علیا چرا کتاب کذا در مخالفت با اسلام چاپ شده است؟ در کشور دارقوزآباد سفلی چرا کاریکاتور موهن به اسلام در فلان روزنامه یا مجله چاپ شده است؟ و قس علیهذا.

  ادامه مطلب  
   + نجمه نوری - ٩:۱٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٦/٤/٢٦

رونق اقتصادی مالزی ، آزادی مذاهب و.....در مقایسه با جمهوری اسلامی

اصل شبهه

 

رمضان مالزیائی های مسلمان با جشن میآید و به روزه داری می گذرد و با عید فطر و نماز و آتش بازی شبانه به خیر و سلامت به پایان میرسد. نه کسی را به جرم روزه خواری می گیرند و نه دریا نا امن می شود و شنا حرام. نه رستوران ها بسته هستند و نه آن طور که در ایران ما رسم است، قیمت مواد غذائی  روزه خواران و دیگر مایحتاج عمومی مردم بالا میرود و نایاب می شود. مسلمانان شهر را چراغانی می کنند، در این یک ماهه سعی می کنند تا قدری از سود بکاهند. از رخت و لباس تا تره بار و گوشت و میوه کمی ارزان شود تا لااقل این برکت معنوی قدری به مادیات نیز برسد.

 شهرداری کوالامپور بنابر سنت هر ساله اجازه می دهد تا دست فروشان خیمه برپا کنند و چند خیابان را قُرق کنند و هر چه می خواهند بی مالیات و اجاره مغازه بیاورند و بفروشند. حتی شرکت کوکا کولا  بطری ها را در بسته بندی جدید و با تبریک "رمضان الکریم" عرضه می کند و چند سِنتی ارزانتر.

  ادامه مطلب  
   + نجمه نوری - ٩:۱۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٦/٤/٢٦

نامه ی حسام الدین مطهری فرزند آیت الله مطهری به اقای خامنه ای

اصل شبهه

بخشی از نامه ی حسام الدین مطهری فرزند آیت الله مطهری به اقای خامنه ای:

 

پنج سال پیش از این درست در شبی مشابه دیشب، در دیدار با دانش‌جویانِ گزینش‌شده گفتید: «من استالین نیستم که بنشینم یک سری حرف بزنم بعد یک عده‌ای را بیاورم بنشینند آن‌ها را تئوریزه کنند.» این جمله از میان جملاتِ شما در سایت رسمی‌تان حذف شد؛ گویی هرگز گفته نشده باشند. اما در خاطرِ من ماند. چون همان زمان از خودم پرسیدم: پس چه؟

برایم سؤال است مگر تا به امروز همین شیوه برقرار نبوده است؟ مثلاً دیدارِ شبِ گذشته با دانشجویان هدفی جز این داشته است که عده‌ای نکاتِ شما را تئوریزه و اجرا کنند؟ و آیا شده است با دایره‌ای وسیع‌تر از دانشجویان و جوانان گفتگو کنید؟ یا حرفِ کسانی که منتقد جدی شما هستند از نزدیک بشنوید و اصلاً وقتی از «کشور» و «ملت» حرف می‌زنید آن‌ها را هم با همۀ تفاوت‌ها قدر بدانید؟

شب پیش درحالیکه جامعۀ ایران -فارغ از هر نگرش سیاسی- از همدلی برای وطن حرف می‌زد شما خطاب به دانشجویان پیرو خود گفتید: «گاهی دستگاه‌های مرکزیِ فکر، فرهنگ و سیاست، دچار اختلال و تعطیلی می‌شوند که در این وضعیت، باید افسران جنگ نرم، با شناخت وظیفه‌ی خود، به صورت آتش به اختیار، تصمیم‌گیری و اقدام کنند.»

  ادامه مطلب  
   + نجمه نوری - ٩:٠۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٦/٤/۱۱

در حکومت امیر المومنین (ع) زندانی سیاسی نداشتیم؟

اصل شبهه

 

شگفت آور است که در آن شرائط حادّ امنیتی و سیاسی، حتی نام “چند نفر” که زندانی شده باشند، دیده نمی‌شود! در حالی که مخالفان، افراد سرشناسی بودند و حبس آن‌ها در تاریخ ثبت می‌شد.

 شگفت آورتر آنکه در همان اوضاع، افراد متعددی از مسئولان دولت منصوب خود امیر المومنین به دلیل تخلفات خود، در زندان بودند!

🔵 کثیر حضرمی، می‌گوید فضای آزاد سیاسی به حدی بود که در مسجد کوفه، گروهی علیه امیرالمؤمنین که حاکم حکومت بود، صحبت  می‌کردند و یکی از آن‌ها قسم خورد که حضرت را خواهد کشت، من او را گرفتم وخدمت حضرت آوردم

حضرت فرمود: آزادش  کن! توقع‌داری که قبل از اقدام به  قتل،  او را بکشم!?

گفتم: به شما اهانت می‌کرد!

فرمود: تو هم به او اهانت کن یا رهایش کن.

 این را بگذارید کنار قوانین خودمان که جرمی به نام #توهین_به_مقامات در دادگاه ها داریم. حضرت امیر اصلا چنین تخلفی را جرم نمی دانستند.

  ادامه مطلب  
   + نجمه نوری - ۸:٥۳ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٦/٤/۱۱