نگاه کردن به زن غیر مسلمان و کافر بصورت نیمه برهنه ،فیلم ها و آهنگ های مبتذل ماه

پاسخ – امور سه دسته هستند: حلال آشکار، حرام آشکار و شبهات. دین و اهل بیت شبهات را به بعهده ی تلاش ما گذاشته اند. امام صادق(ع)برای این شبهات سه شاخصه مطرح کرده است:
1-در اول هرکار بسم الله الرحمن الرحیم بگویید. آیا می توان برای دیدن این فیلم ها و موسیقی ها بسم الله الرحمن الرحیم گفت و بعد فیلم را تماشا کرد؟ آیا بسم الله الرحمن الرحیم با این فیلم ها سنخیت دارد؟ آیا برای معامله ای که می خواهید انجام بدهید می توانید بسم الله الرحمن الرحیم.. بگویی ؟ آیا برای این میهمانی می توانید بسم الله الرحمن الرحیم بگویید؟
2-امام صادق(ع) فرمودند که در این موارد ببینید که می توانید ما را حاضر ببینید؟ آیا شما می توانید این فیلم را همراه با امام زمان(عج) یا حضرت فاطمه(س) ببینید؟ منظور ما این نیست که فقط عبادت کنیم. ما می توانیم این موارد را در کارهای مباح و مستحب هم استفاده کنیم.
3-روز قیامت ،روز یوم الفصل است ،عمل یا بهشتی است یا جهنمی، کاری در وسط نمی ماند. آیا شما می توانید دیدن فیلم های مبتذل را کنار نماز و روزه ها بگذارید؟


پس برای اعمالی که نمی دانیم حلال است یا حرام باید از سه موارد بالا استفاده کنیم. بشرط اینکه سر خودمان را کلاه نگذاریم.
امام صادق(ع) می فرماید:هر کس از شبهات دوری کند در حرام نمی افتد. عمده ی شبهات به سمت حرام است.
شب دهم رمضان شهادت اُم المومنین حضرت خدیجه است .ایشان همه ی دارائی شان را در راه دین خدا و رسول اکرم خرج کردند و خدا هم ایشان را از زنان بهشتی قرار داد، این زیباترین معامله باخداست. در شب دهم ماه رمضان می توانید دو رکعت نماز زیارت هم بخوانید.
خدایا به آبروی حضرت خدیجه به همه زنان و دختران عفت و دیانت خدیجه وار عنایت بفرما، آنچه به اهل رمضان وعده داده ای به ملتمسین دعا عنایت بفرما، فرج آقا را نزدیک بفرما .

http://link.yamojir.com/sh-link-show.php?id=113

   + نجمه نوری - ٤:٢٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٢/٢۱