وقتی ارزشها عوض می شوند ، عوضی ها با ارزش می شوند

  اصل شبهه

سوریه جان ....

لبنان، عزيزم ...

فلسطین خوشكل من...

عراق خان ....

یمن ناناز مامان ...

قطر عشق من...

یکم مهربونتر سر سفره انقلاب بشینید پسر خاله تون میانمار تازه از راه رسيده

خيلي گرسنه است اون هم جا بشه

پاسخ

 ای مظلومین و محرومین عالم ( فلسطین قهرمان، یمن مقاوم، عراق ...)

 نگران نباشید، در فضایی که مدعیان حقوقِ بشر ، حلقومشان بریده شده ، شما تنها نیستید.

 نکنند یاوه گویی های یک عده مزدور شما را مغموم کند ...

 اینها آن قدر سرگرم رسیدگی به سگ و گربه هایشان هستند که از عالم انسانیت بی خبرند، شمع هایشان فقط برای سفارت اروپاییان روشن می شود ، پس به خانه های شما روا نیست.

 اینها همه نگرانی شان اینست که از پول کنسرت و عیش و عشرت شان برداشته شود ... شما ببخشیدشان، اینها دنیایشان آنقدر کوچک و تنگ است که خون ها و سرهای فرزندان سیدعلی را که در این راه ریخته می شود نمی بینند.

 

چرا از بی وجدانی شان تعجب می کنید؟ ازکمکهای شاه آریایی شان به آمریکا علیه مردم ویتنام بگذریم ، اعزام ارتش شاهنشاهی در حمایت از شاه عربی ( سلطان قابوس) را افتخار می دانند. .. پس عجیب نیست شکست داعشیان آنها را برآشوبد و تهمت عرب پرستی به فرزندان خمینی از این لیبرال های غرب پرست شنیده شود .

 

 این بی خبران حتی نمی دانند مسلمانانِ مظلومِ میانمار بیش از 6 سال است قتل عام می شوند و با فجیع ترین وضع زنده زنده در آتش کباب می شوند اینها همه نگرانی شان اینست که لقمه نانی از سفره آنها کم شود و به محرومین برسد .

 

اما اگر قرار بود این لاطائلات در فرزندان انقلاب تاثیر داشته باشد امروز شاهد شکست آمریکا و اسرائیل در عرصه تروریست پروری نبودیم . به مدد الهی ایران کانون امدادرسانی به مظلومین جهان است که غیور مردان ما از قران آموخته اند که : « وَ ما لَكُمْ لا تُقاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْيَةِ الظَّالِمِ أَهْلُها وَ جْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْكَ وَلِيًّا وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْكَ نَصِيراً

 و چه زیبا معنا کرد معنای «حقوق بشر» شان را آن عزیز سفر کرده که یا اینها بشر نیستند یا بشری هستند که حقوقی ندارند .

 راست گفته اند «وقتی ارزشها عوض می شوند ، عوضی ها با ارزش می شوند»


/ 0 نظر / 29 بازدید