داعش بهانه ای خوب برای کوبیدن اسلام !!!!!!!!!

دقیقاً همان کاری که با ایرانیان کردند و یا کشتند یا جزیه گرفتند و یا موجب شدند زرتشتیان به هند و چین و مهاچین کوچ کنند. مسلمانان ایرانی و توابان تمدنی با خود یک لحظه نمی اندیشند که اگر سخنی حق باشد، نیازی به شمشیر و کلاشینکف ندارد. خودش در دلها اثر میکند؟!

ماله کشان اسلامی حتما میگویند نخیر این اسلام واقعی نیست، ولی عزیزان اگر نگاهی به اسلام واقعی و رفتار پیامبرتان با غیرمسلمانان داشته باشید، در میابید که داعش دقیقاً آموزه های قران و پیامبرتان را مو به مو اجرا میکند. بخوانید تاریخ صدر اسلام را و رفتارهای سردار اسلام خالد ابن ولید؛ کسی که پیامبر اسلام به وی لقبِ "سیف الله" شمشیر اسلام داده بود و وی را پهلوان عرب می‌نامید، محمد همواره میگفت ما گسترش دین خدا را مدیونِ شمشیرِ خالد هستیم:

«و چون باقیمانده سپاه عقه از عرب و عجم به قلعه رسیدند حصارى شدند و خالد با سپاه خویش بیامد و بیرون قلعه فرود آمد و عقه و عمرو بن صعق را که اسیر وى بودند همراه داشت. عقه و عمرو امید داشتند خالد نیز چون غارتیان عرب با آنها رفتار کند و چون دیدند که قصد آنها دارد امان خواستند و خالد نپذیرفت مگر به حکم وى تسلیم شوند و آنها پذیرفتند. چون قلعه گشوده شد آنها را به مسلمانان داد که جزو اسیران شدند. و خالد بگفت تا عقه را که پیشگروه قوم بوده بود گردن زدند تا دیگر اسیران از زندگى نومید شوند و چون اسیران کشته وى را بر تل بدیدند از زندگى نومید شدند. پس از آن عمرو بن صعق را پیش خواند و گردن او را نیز زد و گردن همه مردم قلعه را زد و هر چه زن و فرزند و مال در قلعه بود به اسیرى و غنیمت گرفت و در کلیساى آنجا چهل پسر یافت که انجیل مىآموختند و در بر آنها بسته بود و در را شکست و گفت: شما کیستید؟گفتند: ما گروگانیم خالد آنها را میان مردان سخت کوش سپاه تقسیم کرد » [طبری 4/1515]

نگاره:

سربازان خداجوی داعشی، درحال انجام فریضه‌یِ آسمانی و مقدسِ "سنگ‌سار".

در تاریخ صدر اسلام فراوان دست‌درازی به زنان مردم گزارش شده، از جمله شخص پیامبر که به ریحانه دختر یک یهودی پس از کشتن پدر و برادرانش به وی تجاوز کرد.

البته گمان مبرید الله بر پیروانش سخت گرفته! این آیه 24 از سوره نساء را دریابید و ببینید الله بهتر از این هم می‌توانسته به بندگانش سرویس بدهد؟

وَ الْمُحْصَناتُ مِنَ النِّساءِ إِلاَّ ما مَلَکَتْ أَیْمانُکُمْ کِتابَ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَ أُحِلَّ لَکُمْ ما وَراءَ ذلِکُمْ

زنان شوهردار برشما حرامند جز آنانی که (درجنگ از زنان کفار) به بردگی شما درآمده اند ( زیرا اسارتشان بدون شوهر به حکم طلاق است )

دیدید الله چقدر دست و دلباز است؟

به خاطر همین قوانین بسیار دموکرات و پورنوالدینی بود که میخ اسلام به‌آسانی در بلاد کفر کوبیده شد و قبایل بیابانگرد ترک و مغول که کارشان دزدی و تصاحب زنان بود با آغوش باز به دینِ مبین مشرف شدند.. چراکه برای دزدی و تجاوز و جنگ توجیه آسمانی یافته بودند و اگر هم در این راه هلاک میشدند؛ همین نعمت‌های زمینی در آسمان در انتظارشان بود.

 

برگرفته از تاربرگِ ایران درحال گذار از اندوه 1400 ساله

 

پاسخ

??عمق کینه و عداوت اشکال کننده نسبت به اسلام از اینجا معلوم می شود که:

 

1- رفتار داعش را فقط در مقابل مسیحیان توصیف می کند .

گویی هرگز نشنیده که داعش نسبت به مسلمانان (شیعه و سنی) چه جنایت هایی مرتکب شده.

2 - اصرار دارد جنایات داعش را منتسب به اسلام کند. لذا شاهد مثال او رفتارهای جنایتکارانه ی خالد بن ولید و دروغی مبنی بر تایید او از جانب پیامبر( ص) می باشد .

اولاً: خالد بعد از صلح حدیبیه مسلمان شد و در دوران 3 ساله کنار پیامبر (ص) رشادتی از او دیده نشد به جز جنگ موته که سبب شکست سپاه اسلام شد و شماتت مردم مدینه در پی داشت.

ثانیاً : :لقب سیف الاسلام از سوی ابوبکر بوده نه پیامبر( ص)

حقیقت ماجرای لقب سیف الله به خالد بن ولید

http://iran20.com/friend/article/showarticle/46674

ثالثاً : از نظر شیعه تنها حکومت پیامبر (ص) و حضرت علی (ع) معیار سنجش حکومت حق است.

لذا آنچه خالد انجام داده(مانند رفتار داعش) ربطی به اسلام حقیقی ندارد .

?? مسلمان شدن ایرانیان با زور و جبر و اکراه نبوده.

اشپولر می‌نویسد: تقریبا تمام ایرانیان‌، بدون اعمال زور و فشار خارجی قابل توجهی از طرف فاتحان‌، در مدت قرون ‌اندکی به اسلام گرویدند‌.

ایرانیان چگونه مسلمان شدند؟ به زور یا با اختیار؟ - شیعه پاسخ میدهد

http://alshiah.persianblog.ir/post/167/

 ??اسلام یک دین جهانی بوده و هست و نمی توانست هدایت خود را در مهد اسلام و شهر مکه و یا نهایتا جزیره العرب محصور کند، اما لشکر کشی های انجام شده در عهد خلفای نخست کاستی ها بسیاری را در پی داشت.

 

نظر امام علی(علیه السلام) درباره حمله اعراب به ایران برای گسترش اسلام چه بوده است و ایشان چه موضعی داشته اند؟

http://porseman.org/q/show.aspx?id=99178

 ??این مطلب تا اندازه ای دور از عقل است که بعضی حتی جنگ های اعراب را که منجر به تغییر دین در ایران شده ، زیر سوال بردند. فقط جهت اطلاع به آدرس زیر رجوع کنید (بمنزله تایید نوشتار نیست)

تاریخ دروغ نبرد قادسیه |

http://arq.ir/166/

?? انچه داعش در مورد سنگسار انجام می دهد ربطی به اسلام ندارد زیرا :

در شریعت اسلام، سنگسار یا رَجَم حد شرعی زنای محصنه است، که در خصوص مرد و زن زناکار تحت شرایط خاص احصان اعمال می‌شود. برای اجرای حد شرعی لازم است شرایط اثبات زنا محقق گردد.

سنگسار در اسلام - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%B3%D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85

?? دروغ بزرگ تجاوز به زنان شوهردار و تهمت به پیامبر (ص)

اولا: ریحانه نبوده و صفیه بوده ( نشان از میزان سواد سوال کننده دارد ??)

ثانیاً : تجاوز نبوده ازدواج بوده.

پیامبر (ص) ابتدا او را آزاد می کند سپس با او ازدواج می کند. بنابراین صفیه زن آزادی بوده و می توانسته تن با ازدواج ندهد چون در اسلام رضایت زن شرط صحت ازدواج است .

تاریخ یعقوبی، ج 2، ص 56 (واقعه خیبر)؛ الطبقات الکبرى، ج 8، ص 129؛ سیر اعلام النبلاء، ج 2، ص 231 ـ 232 و اسد الغابه فی معرفة الصحابه، ج 5، ص 490 و همچنین در صحیح مسلم، ج 4، ص 146، در مورد صفیه آمده است که حضرت محمّد(ص) «اعتقها و تزوجها»،

ثالثاً : این ازدواج بعد از اتمام ایام عده بوده

صحیح مسلم، ج 4، ص 147؛ سنن ابی داود، ج 2، ص 31؛ إمتاع الاسماع، مقریزی، ج 10 ص 218؛ جوامع السیره، ص 212، مطرح شده است.

رابعاً ؛ همانگونه که در ترجمه آیه آمده زن شوهرداری که در جنگ بدون همسرش به اسارت در آید حکم طلاق دارد.

??سوال : فلسفه این حکم چیست؟

پاسخ: به آدرس های زیر رجوع کنید:

چرا در زمانی که زنان شوهر دار اسیر شدند آیه ای نازل شد که زنان شوهر دار برای مسلمانان حلال است؟ - گنجینه پاسخ‌ها - اسلام کوئست - مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa5298

آیا در اسلام تجاوز جنسی به زن اسیر شده مجاز شمرده شده است ؟

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

http://pasokhgoo.ir/node/37834

?? این قدرت اسلام است که از قومی که بویی از تمدن و فرهنگ عصر خویش نبرده اند انسان هایی بسازد که قادرند پایه های تمدن و فرهنگی برپا کنند که همه مدعیان علم و فرهنگ بر او تکیه می کنند.

مغولهای وحشی هم نمونه ای بارز برای اثبات این مدعاست.

 

نقش تشیع در حفظ تمدن اسلامی در دوران ایلخانان با تکیه بر خواجه نصیرالدین طوسی

http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=182631

عظمت تمدن اسلامی همه دانشمندان را به اعتراف واداشته مانند جورج سارتن که تاثیر تمدن اسلامی در غرب را به منزله "معجزه عرب" قلمداد می کنند.

 نظر دانشمندان غرب و هماهنگى دین اسلام با علم

http://tahoor.com/fa/Article/View/19782

 

/ 2 نظر / 27 بازدید
خريد vpn

فروش و پشتيباني تخصص ماست. امنيت شما تخصص ما هست با سرويس هاي ما به راحتي و خيالي آسوده به گشت و گذار در اينترنت بپردازيد https://www.q-five.com http://buyvpniran7.com https://iransabavpn11.com